kërko domain tuaj

Rreth nesh

Kompania Hyrje

  • VOT1J8 [] 7DH0J9% M

Ningbo UsefulTool Co, Ltd, u themelua në vitin 2010 dhe është rritur në mbi 100, 000 metra katror e prodhimit të hapësirës me më shumë se 500 punonjës të përkushtuar.

Linja e plotë produkt për të përfunduar Wood, dekorative Mobilje Mbarimi, pikturë Industrisë, Industrial Aplikimi Veshje arkitektonike, Pikturë Scenic, industritë kozmetike pikturë dhe skulpturë, Primer pikturë.

Kalimi 8 vjet dobishme ka zhvilluar në ndërmarrje ndërkombëtare dhe moderne, shijuar më shumë se 50.000 metra katrore seminar me një rrjet të shitjes të madhe, e specializuar në prodhimin PASTRIMIN Tools, Air Spray armë, pneumatik Ndikimi pikëllim, PASTRIMIN Sander etj 100 lloje të seri të përafërt me 1000 të ndryshme produkte të ndryshme pneumatike ne kishim me shpejtësi të lartë lathes automatike, derdhur makine injeksion, vdesin-hedh makine dhe testimi të tjera të avancuara

Mëso më shumë